Hayal mi gercek mi?

1
SorularCategory: GenelHayal mi gercek mi?
Nane sordu 4 sene önce

Istediğiniz ya da hayal ettiğiniz hayati yaşadığınızı düşünüyor musunuz? Kendinizi nerde, ne zaman, kiminle ve nasil hayal ettiğinizde daha mutlusunuz?

Hayal mi gercek mi?
Oy Verin
Sue cevap verdi 3 sene önce

Su an yasayamiyorum :(( Isimi kurmusum kapimda 145binlik araba var 😀 Dunyayi gezmekte Seyma Subasi’yi geride birakmisim.Bekarim herkese bakiyorum o ara .D Simdi ki patronuma uzaktan kadeh kaldırıyorum,istifa etmisim ne de olsa Ceo listesinde 1 numarayim.
Hayaller iste :(( Is kurayim yeter Nane

2 Cevap
Suu cevap verdi 4 sene önce

Belki cok istedigim.hayati yasamiyorum ayrikiri farkli dusuncelri hayalleri olan biriym cunku ama mutluym istedm kisiler ve raht bi yasamim var ama tabiki hayal etim yasami yasamayi tercih ederdm ve hayal etim kisiyle gerceklrle yasamayi ogreniyoruz hayaller sadece hayalde kaliyor belki yaslandigimda yaparim hayallerimi saygilar:)))

Cevapla Hayal mi gercek mi?
Oy Verin
juno cevap verdi 3 sene önce

umduğum hayatı kuramadım.ama debeleniyorum halen ulaşmak için.bazen zayıflıklar göstersem de mücadele etmekten zevk almaya başladım.acısıyla tatlısıyla hayaliyle gerçeğiyle yaşamayı seviyorum sanırım.karamsarlıklarım giderek azaldı çünkü ya yaşlanıyorum ondan ya da kendimi ve hayatı daha iyi anlamaya başladım.katkılarınızdan dolayı sonsuz sevgilerimi sunuyorum sohbetcep ailesine <3

Cevapla Hayal mi gercek mi?
5 (100%) 1 vote
1