Sohbetcep Omegla Yabancılarla konuşmak için Omegle kullan.

1141734

Sohbet Giriş

Sohbetcep nedir?

Sohbetcep, omegle tarzı rastgele kameralı sohbet sitesidir. Dünya geneline hizmet veren sohbetcep.com, Türkiye de ki Omegle kullanıcıları tarafından fazlasıyla alaka görüyor. Dilinizi anlayan kullanıcılarla görüntülü sohbet etmek istermisiniz? ÖYLEYSE omegla sizi bekliyor. Chat bölümünü kullanmak için aza olmanıza gerek yoktur. Bu site yakında sizinde en sevdiğiniz ve bağımlısı olduğunuz Omegla Chat sitesi olacak. Rastgele sohbet siteleri; hızlı arkadaş edinmek için en iyi yollar arasında diyebiliriz. Dünyanın her yerinden insanla iletişim kurabileceğiniz gibi seçenek ettiğiniz ülke veya dil olursa yalnızca oradan insanlarla da sohbet edebilirsiniz. sohbetcep sohbet ile etrafınızdaki insanlara bağlanmak daha hızlı ve daha tesirli bir yol gibi görünüyor. Omegla kullanan insanlarla kameralı sohbet yapın.

Omegla Nasıl çalışıyor?
Sohbetcep ile sohbet etmek için fiyat ödemeniz veyahutta üye olmanıza gerek yoktur. Sohbete başlamak için ilk olarak üst bölümdeki chat giriş görseli ile omegla sohbet bölümüne geçmelisiniz. Sonrasında yapmanız şart olan tek şey web kamerası ve isterseniz mikrofon ulaşımına müsaade vererekBaşla! butonuna basmanız. Kendinizi hem anlaşılır, hemde heyecan verici, sürükleyici bir sohbetin içinde buluvereceksiniz. Muhteşem arayüzü ve kaliteli web kamerası özellikleri ile eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz.. sohbetcep, sistem tarafından rastgele seçilen bir kullanıcıyı karşınıza getirir. Rastgele bir yabancı ile sohbet etmek için en iyi yollardan birisini seçtiniz. Yeni bir arkadaş ilave etmenize veyahut ilave ettiğiniz birisi isteğinizi kabul edecek diye beklemek zorunda kalmadan sohbet edebilmenin tadını çıkartın. Yapmanız gereken tek şey arkadaşlık sitesine giriş yapın ve sohbete başlayın.

Online Sohbet – Omegla Görüntülü Sohbet Kaideleri

Arayüzü ve diğer her şeyi kullanmaya başlamadan önce uymanız gereken birkaç kaidesi sizinle paylaşmak istedik. Bu kaideler sizin veya başkalarının sohbet ederken huzursuz ya da rahatsız olmaması içindir. Emin olun sizin ya da bir başkasının’ın iyiliği için bu kaidelere uyulması gerekiyor. Aşağıdaki başlıca kaideler belirtilmiş olup, kaidelere uymayanlar moderatör arkadaşlar tarafından siteden uzaklaştırılacaktır.

1. Rastgele bir şekilde Saygısız faaliyetleri yasaklanmıştır: ya da rastgele bir biçimde konuşarak veya kamerada cinsel muhtevalı görüntü yayınlamak veya kaba depresif bir şekilde konuşmamaya önem vermelisiniz. Ayrı olarak, aşağılayıcı ırk, din ve taciz gibi negatif davranışlar yasaklanmıştır.
2. Rastgele bir şekilde saldırgan davranışlara sohbet içerisinde müsaade edilmez: Çıplaklık rastgele bir biçimde, zorlama veyahut sanal s… veyahut yakışıksız poz görüntüleme, katılımcılara sohbet esnasında kamera da c*nsel uzuvlar ve teşhir muhtevalı faliyetler netlikle ban sebebidir.
3. Veyahut yüz veya kamera gizleme kapsayan ve ilgisiz görüntüler. Size ait olmayan videolar veya bilgisayarınıza ekran görüntüsünü kaydetmenize müsaade edilmez Ayrı olarak, diğer kullanıcıları rahatsız edecek rastgele bir yazılım ile kullanıcıları rahatsız etmek idare tarafından yasaklandı.
4. Rastgele bir video veyahut metin reklam, kullanıcılara URL göndermek veyahut rastgele bir özel irtibat reyi ziyaret ettirmeye çalışmakta yasaklandı.

Sohbetcep.com Omegla Güvenlik Kaideleri
Kullanıcılarımız online sohbet ederken sahip olduğu en büyük kaygılardan birisi güvenlik ve saklılıktır. Biz de bunun için bazı tedbirler aldık. Arayüzü kullanırken herhangi bir kullanıcının kaide ihlal ettiğini görürseniz yakıntıda bulunabilirsiniz. “Kötüye Kullanımı Bildir” butonuna basarsanız, uygunsuzluk yapan kullanıcı siteden uzaklaştırılır. Siteden uzaklaştırılan birisi ilerleyen vakitlerde otomatik olarak internet sitesinden men edilecektir. Yukarıdaki tüm kurallar kullanıcılar arasında huzuru sağlamak için ve kişilik haklarına karşı oluşabilecek bir hatayı önlemek için kesin dikkat edilmelidir.

Sohbetcep Omegla Yabancılarla konuşmak için Omegle kullan.
4.6 (91.1%) 146 votes
1141734