Erkekler Diyor Ki

1

En Belirgin Özelliklerimiz!

Biz kadınların erkeklere bakış açısı da farklı,görmek istediğimiz şeyler de…Aslında bir erkeğe “kendini anlat” deseniz,mutlaka kadınların çizdiği tablodan çok farklı şeylerden bahsederler.İşte ben de size ,erkeklerin iyi ve kötü yanlarıyla,en belirgin özelliklerini biz kadınlara kıyaslayarak anlatmaya karar verdim.Okuyun,haklı olup olmadığıma karar verin!

 

1-) Onlar da yemek yapmaktan hoşlanır,hele tehlike söz konusu olduğunda..Barbeküyü sizin evinizde kim yapıyor?

 

 

2-) Eğer bir erkek size akşam yemeği hazırlarsa ve salatada birden fazla yeşillik varsa,sizinle ciddi olduğuna emin olabilirsiniz.

 

3-)Evlilik konusunda hemen hepsi biraz çekingen davrandığı doğru.Yalnızca kulağında küpe olan erkekler bu tanımın dışında.Küpe takan erkekler evliliğe yatkın olmasının iki nedeni var. Onların hem acı deneyimleri vardır,hem de mücevher satın alma..

 

4-)Kesinlikle erkeklere topluluk içinde bir şey öğretmeye kalkmayın.Hayat felsefeleri yalnızken öğrenmekten yana,topluluk içinde öğretmek onlara göre ukalalıktır.

 

5-)Bir başka kompleksleri de saçlarıdır. Şapka kullanan erkeklerin %90’ının saçları dökülendir.

 

6-) Sevdiği kadınlardan duymayı en son istedikleri cümle “İlişkimiz hakkında konuşmak zorundayız!” Bu dört kelime bir generali bile korkutacak güçte.

 

7-) Erkekler alışveriş konusunda kadınlardan çok daha kolay.Giyim alışverişi yapan kadınları iki gruba ayırabiliriz.Morali bozulanlar ve morali çok bozulanlar!Giyim alışverişi yapan erkekler ise morali düzgün olanlar ve süper moralli olanlar diye ikiye ayırabiliriz.

 

8 ) Giyim konusunda kadınlar erkeklerden gerçekten daha problemliler. Öyle ya ben hiçbir zaman bir davete giden ve “Aman Tanrım,benim gibi siyah takım giymiş bir erkek daha var burada!” diyerek üzülen erkek görmedim.

 

 

9-) Erkekler de selülite fazla rastlanmaz,rahatlığa bakar mısınız? Vücut ısıları kadınlardan daha yüksektir.Bu yüzden üşüdüğünüz zaman bir erkeğe sarılmanız bile sizi anında ısıtabilir..

 

10-) Kadınlardan en belirgin farkları,arkadaşları ile beraber konuştukları konulardır.Dört veya daha fazla erkek bir araya geldiğnde mutlaka spordan bahsedilir.Dört veya daha fazla kadın bir araya geldiğinde ise mutlaka erkeklerden!

 

11-) Kadınlar daha çok kendi duygularını tahlil ederler: “Aşık mıyım?Duygusal açıdan tatmin olabiliyor muyum?” gibi..Erkekler ise dışarıyla daha çok ilgilidirler:” bizim takım kazandı mı? Yeni arabamı nasıl buldun?” gibi..

 

12-)Bir erkek sizi arayacağını söyler ve aramazsa bilin ki bunu unutmuş olamaz.Numaranızı da kaybetmesi çok düşük bir olasılık..Eh,ölmedi de!Olsa olsa sizi aramak istememiştir.

 

13-)Evet en sinir olduğum kısım:Kadınlardan çok daha fazla yemek yiyebiliyorlar ve kalorilerini daha hızlı yakabiliyorlar.Ama bunu kadınların gözü önünde yapmanız çok yanlış!!!

 

 

14-) Beraber olduğunuz erkekten ayrılmak istediğinizde “Seni bir daha görmek istemiyorum” demeniz işe yaramayabilir.En etkili yöntem “Seni seviyorum.Evlenip hemen çocuklarını doğurmalıyım” demeniz olacaktır.

 

15-) Kusura bakmayalım mı bilemiyorum ama yaşlılık dönemi bile erkeklerde daha eğlencelidir. Kadınlar menopoza girdiklerinde sürekli agrasif olurlar ve kilo alırlar.Erkekler ise genç kızlarla ilgilenir ve motosiklete binerler.

 

16-) Bir başka harika özellikleri ise -başlarına çok iş açsalarda- hemen unutabiliyorlar. Kadınlar ise iyi veya kötü her şeyi hatırlarlar ve asla unutmazlar.

 

 

Monogomi’den asıl hoşlanmalarının nedeni onların için monotoni’yi çağrıştırmasıdır belki de,ne dersiniz?

Erkekler Diyor Ki
5 (100%) 2 votes
1