Hadi Be Kıvanç

Kıvanç Tatlıtuğ’a Baba Rolü Yakışmış

Başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı “Hadi Be Oğlum” filminden taze spoiler vereyim. Baba rolü dendiğinde ilk aklıma gelen isim Al Pacino’dur -demiyorum o biraz sert baba rolünde- gerçek baba rolünden bahsediyorum Çetin Tekindor’dur. Şimdi bu listeye Kıvanç Tatlıtuğ’u da eklemiş bulunmaktayım.

Milletin yakışıklı aktörü var da bizim yok mu? elbette ki var…Kıvanç,baba rolünün hakkını kesinlikle vermiş bir babanın oğluna şefkatini,sevgisini ve emeğinin ne derecede olduğunu ortaya koyup,insanın ruhuna işleyen bir performans sergilemiş. Kıvanç’ın rolü başarılıydı fakat film eksikti,iletişim kurmakta zorlanan oğluna büyük bir emek veren Ali (Kıvanç), ne yaparsa yapsın oğlunun kabuğunu kıramıyor.

Baba sevgisini gerçekten güzel anlatmış fakat filmde anlamsız yerler vardı.Çocuğun annesi nereydi,annesi neden çocuğu bıraktı,bu olaylar nasıl gelişti? Bu bölümler filmde yok maalesef,sanki Kıvanç çıkmış doğaçlama yapmış. Senaryo kopuk,oyunculuk muhteşem...Benim gibi sulu göz biriyseniz bir kutu peçeteyle filme gidin,Kıvanç’ı izleyip geri dönün.

 

Hadi Be Kıvanç
5 (100%) 2 votes