Samsung Galaxy S9 ve S9+

Samsung’un şimdiye kadar çıkarmış olduğu en pahalı telefon olarak adlandırılan Samsung Galaxy S9 ve S9+ tanıtımı 25 Şubatta Barcelona’da resmi olarak yapılacak,Fiyat olarak bazı sitelere sızan bilgilere göre Amerika çıkış fiyatı 890$ ile 935$ arası,tabi Türkiye fiyatı bunun iki katı olacaktır.

Tam ekran olması benim beğenimi kazandı.Ürünün özelliklerine gelirsek Cortex A73 olmak üzere 8 çekirdeğe sahip.6,2 inçlik ekran özelliği yanı sıra Snapdragon 845 ve firmanın kendi geliştirdiği Exynos 9810 işlemcisi olacak,4K ekran çözünürlüğü olacağı şimdilik iddialar arasında. Galaxy  s9 Ram miktarı 4gb ya da 6 gb olacak.Batarya gücü 3,000 m Ah olacağı ön görülüyor.

Güney Koreli şirket S9\S9+’ta yapay zeka birimi konumlandırılacak ve böylece işletim sistemi hafifletilecek.Depolama alanı ise 512 gb olabileceği söyleniyor,optik görüntü sabitleme özelliği iki modelde de olacak.Güney Kore’li firma çift ana kameranın olacağını söylese de piyasa gözlemcileri bunun şimdilik mümkün olmayacağını söylemekte. Samsung Galaxy S9 ve S9+ mart ayında satışa sunulacağı tahmin ediliyor,bekleyip göreceğiz artık.

  

Galaxy S9 ve Galaxy S9+

Samsung Galaxy S9 ve S9+
Oy Verin